TRENDYOL EVDEN EVE NAKLIYAT

  1. 0537 852 2166   GSM
  2. 0533 375 4273 GSM

Trend yol Nakliyat firması sektörde 20 yılı aşkın bir tecrübeyle, genç ve dinamik ekibimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur.

Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız. Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

Watsap. 05378522166

Eşyalarınızı özenle yeni yerlerine taşıyoruz. Kaliteli bir nakliye hizmeti arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Fiyat teklifi veya exper için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.


Vizyon

  • Gelişen ve büyüyen ülkemizde, Trendyol Nakliyat'ı her yıl bir öncekinden daha büyük hale getirmek. Taşıma kapasitemizi ve hizmet kalitemizi her adımda ileriye götürmek Büyüme hedeflerimize ilerlerken güler yüzlü, dürüst ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımlardan ayrılmamak

Misyon

  • Taşımacılığını üstlendiğimiz tüm eşyanın muhafazasını sağlamak Eşya sahiplerinin özel hayatlarına saygı göstermek ve bu alanda titiz davranmak Taşımacığılını üstlendiğimiz eşyalara kültürümüzün bir parçası olarak Emanete İhanet Etmeme ilkesiyle özen göstermek Güler yüzlü ve sorun çözen yaklaşımlar sergilemek